| IonutRoGame a întrebat:

Ce jocuri va place sa jucati in timpul liber TPU? Funda:*

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Smechera poza laughing. Eu joc Need for Speed World si Dark Orbit. Ambele sunt moca si in retea big grin.

3 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

The Elder Scrolls V: Skyrim; Just Cause 2; GTA IV si DLC-urile; Far Cry 3; Splinter Cell Conviction dar recomand toata seria big grin.

| Mastacan_David_1986 a răspuns:

Men of war
men of valor vietnam
vindictus
call of duty modern warfare 3
gta 4
si cam atat

| BBAlexandra a răspuns:

De obicei joc Sims 3 ( cu extensiile Pets, Seasons, Adventures...), Metin 2, Wolf Quest, Naruto pe PS3, Little Big Planet PS3, Motor Storm PS3... Si multe altele big grin