| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Ce jocuri vi s-au parut ahead of their time vorbind de grafica?

Crysis 1 e primul care imi vine in cap

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Poate daca ziceai romaneste as fi avut ceva de zis... mi-e scarba de romgleza voastra pe care o intalnesc destul de des!

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru lpavel):

Omule,se foloseste...asta e daca nu-ti convine, nu inteleg de ce rahat te ataci asa.Ce joc pe pc ti s-a parut prea bun pentru anul in care a iesit? chiar sunt curios.Si pe mine ma enerva romgleza intr-um timp...

| lpavel a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Pai daca asa imi raspunzi nu mai am nimic de adaugat!

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru lpavel):

Stai sa ma duc sa cumpar un buchet de flori(sa-mi zici care iti plac).Cum ai fi vrut sa iti raspund?