| usernameSg0 a întrebat:

Ce jocuri video in care se face parkour stiti?

Răspuns Câştigător
| ZAXELS a răspuns:

Mirror's Edge. Brink.

5 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Inca nu exista asa ceva, din pacate. Cel mai mult poti incerca jocuri de skateboarding din seria Tony Hawk, daca vrei ceva mai extrem, in rest, nu te pot ajuta.

| usernameSg0 explică (pentru GoguSteriade):

Ai auzit de seria Assassin's Creed? Daca nu atunci uitate la un gameplay pe net.Sa-mi spui daca ti se pare parkour sau nu.

| GoguSteriade a răspuns (pentru usernameSg0):

Credeam ca vrei ceva strict de parkour, nu unul de actiune, asa cum este Assassin's Creed. De unde puteam sa stiu ca intre doua atacuri vrei sa sari de pe o cladire in Evul Mediu?

| usernameSg0 explică (pentru GoguSteriade):

laughing Vroiam doar niste jocuri cu parkour nu am specificat ce fel de jocuri.Sti vreunul? Dar nu ca e un joc in care se face parkuor doar 5 minute sau doar la sfarsit sau ceva de genul. Funda mai e disponibila, mai dau si vot ca am devenit utilizator senior intre timp.

| ZAXELS a răspuns (pentru usernameSg0):

Mirror's Edge. Brink.

| ZAXELS a răspuns:

Free Running. E cu parkour.
Sper ca te-am ajutatwinking