| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce jucator/jucători credeti voi ca vor fi prezenți pe coperta jocului de fotbal FIFA 2021? Si cand o sa aflam exact ce jucător /jucători o să fie prezenți pe coperta jocului de fotbal FIFA2021?

2 răspunsuri:
| ihavenonameonmyname a răspuns:

Eu cred ca voi fi eu și inca un vecin de la mine din bloc și mai cred ca data exacta cand se va afla este 6.3. 2021 rolling on the floor

| ihavenonameonmyname a răspuns:

Nu,acum serios, cred ca va fi Mbappe, dar, cine știe? Poate va fi Salah sau Mane ca ei nu au fost pe coperta pana acum, cred.