| Glooring a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pentru hardcore gaming? Pe mearga toate jocurile din prezent cu grafica la maxim si sa ruleze cu minimc 60 FPS.

PS: Sa fie minim 7000 de lei

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea de obicei vrea sa afle ce este mai ieftin, tu vrei ceva cat mai scump se pare laughing

Daca banii nu sunt o problema poti sa mergi pe orice laptop de la Alienware

| Glooring explică (pentru anonim_4396):

Bine, atunci da-mi tu un site cu un laptop care sa poata face ce am scris mai sus chiar sub 7000 de lei. Am scris minim 7000 de lei fiindca sunt laptopuri si de 50000 de lei dar eu nu prea am atatia bani si vreau ceva mai ieftin.

| KodrutZ a răspuns (pentru Glooring):

De 7000 faci un desktop pentru hardcore gaming care sa te tina citiva ani, laptop insa... bani aruncati, nimic mai mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Glooring):

Asculta-i sfatul lui Kodrut, laptopurile nu sunt pentru gaming, decat daca ai bani cu nemiluita si calatoresti foarte mult

| Mafiotu007 a răspuns:

Laptop de ala care zici tu pentru gaming costa 20000 lei, in schimb, componentele pentru un pc sa iti mearga pe ultra tot costa 3500-4000 lei. Uite aici un laptop dar iti vor merge pe medium-high:

http://www.emag.ro/......DD54SMBBM/

Acest laptop iti vor merge pe high-ultra.Dar mai bine iti iei un pc.Bafta!