Întrebare recomandată | morfeo a întrebat:

Ce laptop sa-mi iau pana-n 2500 lei de la Dell sau Asus? Dau funda

12 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

Asus, Dell-ul e praf. Am avut un laptop Dell nou si intr-un an mi s-a stricat.

| ionutborcea a răspuns:

Assus are un procesor mai bun

| Malia00 a răspuns:

Asus

| SebyHorvath a răspuns:

EU am Asus si e bun ...iti recomand e puternic bun ARE DURATA(VIATA) MULTA!
fUNDA?

| cioroicuSIDAncoi a răspuns:

Un Asus ar fi bun, dar iti recomand un PC de acelasi pret. PCul are acelasi pret si performanta dubla. de exemplu https://www.pcgarage.ro/......2gb-gddr5/

| paradoooox a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D0Z48NBBM/
Sper ca te ajuta raspunsul meu. Noroc

| Iov_Paul_1989 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DHB3SNBBM/ am gasit un quad amd 8 gb ram rx 550 care rup gta 5 si orice joc il duce la setari medim low garantie 2 ani

| Sebi_Sebi_1974 a răspuns:

Nu conteaza firma conteaza ce are in el ca componente degeaba e Asus daca e praf. Recomand un laptop dupa piese ^^

| Mirela15ani a răspuns:

Asus

| Crys_Cristi_1982 a răspuns:

Și eu am "Asus". Îți recomand, e foarte bun!

| Modeeeeeee a răspuns:

Asus https://www.amazon.de/......ref=sr_1_8 s=computers&ie=UTF8&qid=1516627475&sr=1-8&keywords=Asus