| ZyReXe a întrebat:

Ce Laptopuri imi recomandati pentru gaming pana in 3000 ron? (Optional:Tastatura iluminata)

4 răspunsuri:
| Grefă a răspuns:

Samsung VAIO perfect pentru jocuri s.a.m.d. 1400

| ZyReXe explică (pentru Grefă):

Samsung vaio? du-te fratele meu si joacate la pc tau pentium 1 laughing) ii Sony vaio waaa si ii notebook nu pentru jocuri ai vzt si uh reclama la televizor

| Grefă a răspuns (pentru ZyReXe):

Mda era Sonny Vaio, si ce ma? Nu e note book. Dar ma rog tu nu stii ce e ala un note book. Decat sa am calculator de 0.1 MB Ram, mai bine stau pe asta.

| ZyReXe explică (pentru Grefă):

Am mai pus o intrebare si mi-a raspuns un expert TPU mi-a dat vreo 14 modele de laptopuri si deja mi-am comandat unu Acer super tare cu 4gb ram 500gb hard disk 5400 rpm procesor i7 sa nu mai zic ca ii transport gratuit si are boxe webcam microfon si tastatura numerica in plus