| Sarmale2203 a întrebat:

Ce merita sa imi iau: Rainbow 6 Siege sau Batman Arkham Knight?

2 răspunsuri:
| Chevyn a răspuns:

Rainbow 6 siege fratele, batman te plictisesti repede de el dar Rainbow 6 e ceva ca CS-GO numai grafica mult mai buna si totul se strica unde tragi. E foarte realistic jocul ti-l recomand cu mare drag happy

| xRaveN a răspuns:

Rainbow Six Siege clar, l-am incercat si este super (mult peste varianta anterioara, Rainbow Six Vegas). Despre Batman am auzit mai multe review-uri destul de negative, dar nu l-am incercat. Asta este doar opinia mea, dar cred ca este una corecta.