| KostyCool a întrebat:

Ce metin imi recomandati? Cu rate mari?

Răspuns Câştigător
| LuffySecondGear a răspuns:

Stiu multe:
1.metin2 xmp
2.metin2 revenge
3.metin2mage
4.metin24yours
5.metin2european
6.metin2panamera
7.metin2pandora
8.metin2paradis
9.metin2guabina
si cel mai recomandat magewinking

| KostyCool explică (pentru LuffySecondGear):

Cum imi fac cont pe mage?

5 răspunsuri:
| KostyCool explică (pentru LuffySecondGear):

O sa intru in joc, iar daca imi place primesti funda big grin

| LuffySecondGear a răspuns (pentru KostyCool):

Intra pe id de mess:dragon_alex1@yahoo.com savb ca si eu joc metin2mage big grin

| alexmzr a răspuns:

Iti recomand Metin2Steel.Acesta ma joc eu in omentul actual.Are ratele 1000, eventuri, te da de la lv 14...este misto.Iti mai recomand Hammer.Este un sv PvP.tot la fel ratele este misto si ala.Mai este ValMondial.Ratele 1000 cresti repede, faci bani repede, Altul Bamboomt2, Metin2empire,metin2Mijagi,Astea ti le recomand eu. FUNDA?big grin