| sasuke8000 a întrebat:

Ce metine cu otel si scut de 61 la shop cunoasteti in afara de sky tim. gx, united dinamik, apollo, lonungurile, svr hammer sau alte svr pvp, svr cu hamachi, colosseum, stars, explossive daca nu stiti nu raspundeti e mai bine si daca stiti si nu e cu ce am cerut nu raspundeti pentru ca e tot aceiasi

3 răspunsuri:
| PaulRaduuu a răspuns:

Eu iti recomand cel mai tare metin este revomondial. are lvl maxim 250 cresti foarte repede si arme si armuri numai zic ca sunt cele mai tari

| GaNjaGUN a răspuns:

Metin 2 energy incearca daca vrei it dau contul meu! Funda?