| F1rstBlooD a întrebat:

Ce-mi trebuie ca sa-mi mearga ffff bine battlefiled 3?
placa de baza, placa video, rami, procesor
cel care imi spune are funda automat

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Un core duo de 2, 4(sau unu singur macar de 3800 ghz) 4gb ram si eventual o place video de 1gb. avand in vedere experientele pe care le vei avea merita..varu-mio l-o jucat pe un Intel de 3800 2gb rami si 1gb placa si o mers bine(cu intreruperi cateodata dar bine)deci iti recomand ceea ce nu o facut varu-mi-a daca nu vrei sa tii se arda placa de baza xD

| F1rstBlooD explică (pentru gamestoper1998):

Pai si cu 2 g rami merge si placa de 1?

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Procesor Intel i5 ivy bridge, placa video de la gtx 560 in sus, 4gb de rami si cred ca ar fi ok orice placa de baza de aici: http://imageshack.us/f/262/threesk6.png/

| gamestoper1998 a răspuns:

Eu unul nu recomand doarece battlefeld este un joc foarte pretentios.La el a fost ca o mers in reluare raud de tot iar asta ar putea duce la arderea placii de baza.Deci nu prea