| CreiziWiga a întrebat:

Ce monitor recomandati 144hz si 1440p pentru gaming cu pret intre 3000 si 4000?
Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......ync-144hz/
Voucher reducere pc garage: WA6S16MR

| CreiziWiga explică (pentru AlexDFY):

Are vreo legatura ca e freesync?
Sau functioneaza la fel ca un g-sync cand nu sunt activate?

| AlexDFY a răspuns (pentru CreiziWiga):

Depinde de preferinta, eu ti am dat o alternativa mult mai ieftina, ce face monitorul asta la 2260 lei face si ala la 3000-4000, pentru ca alea sunt la supra pret, da, sunt putin mai bune, mai de calitate, dar nu merita diferenta asta gigantica de pret. Daca ai buget, cumpara l pe ala mai scump, daca nu, i al pe asta mai ieftin.

Răspuns utilizator avertizat