| F4ntomita a întrebat:

Ce parere aveti? Ar fi ok un PC ca asta: https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4281066/

Răspuns Câştigător
| kb9 a răspuns:

Ram-ul este o problema, pune 16! Procesoarele AMD prefera memorii ram rapide si cu o capacitate mare! O sa iti mearga unele jocuri greu si e foarte greu sa ai 8GB de ram in 2020!

| F4ntomita explică (pentru kb9):

Stiu ca raspund fooarte tarziu dar nu observa nimeni ca in wishlist erau 2 bucati de placute ram de 8gb? In fine. mi-am luat un build mai decent putin si merge ok. Ms de ajutor totusi

2 răspunsuri:
| Jasnav a răspuns:

Dupa parerea mea este foarte bun mai ales daca ai buget pentru el.