| SebyTheBest a întrebat:

Ce parere aveti de http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/839838/.
Cate fps scot pe battlefield4?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Triws4vRc2Y
Parerea mea:
1. Bani aruncati aiurea pe placa video. Mi se pare mie, sau o sa rulezi la rezolutie de vreo 1600X900 maxim? Nu ai mentionat asta, e foarte important. In alta ordine de idei, e o placa foarte ok daca vrei gaming full HD.
2. Hybridul e ok, cu SSD e deja alta viata.
3. Placa de baza scumpa, un singur modul de memorie, nu tu dual channel. WTH?
4. DVD writer bani aruncati pe geam. Nimeni nu mai foloseste asa ceva. Driverele le gasesti pe net oricum.
5. Daca faci overclock (ca doar de aia iei K, nu?), pune un cooler serios pentru proc. Daca nu, ia un non-k si o placa de baza de vreo 2 ori mai ieftina. Eu in banii astia iti bag un i7...

| Darius392 a răspuns:

E destul de bun.

| SebyTheBest explică (pentru Darius392):

Cum adica destul de bun?
cate fps scot oare?