| pentesterintimpuliber a întrebat:

Ce parere aveti de League of Legends in 2021?

2 răspunsuri:
| Sandu13 a răspuns:

Nu pot juca ce vreau ieu ca se trezeste unul sa zica ca a fost el primul dar tu tastat primul in chat ce vei juca.

| 400001365 a răspuns:

O mizerie ordinara, companie care sincer nu da nici 2 bani sa se ocupe de joc, in sensul sa scape de bug uri si tot asa. Comunitatea este un haos total, numai copii toxici sau care trolleaza in meci, poate nu in totalitate dar cel putin 90%. Asa una peste alta se cam transforma intr-o bataie de joc jocul asta dar sunt f putine persoane care ar putea sa se lase complet.