| rares123321 a întrebat:

Ce parere aveti de placa video nVIDIA geforce gt 630m 2GB ddr3 pentru jocuri?

Răspuns Câştigător
| ThatOneGuy a răspuns:

Este o placa video destul de buna, si poate sa ruleze cam orice joc, poate nu la grafici maxime si detalii si de astea, dar majoritatea jocurilor le poti juca la grafici decente fara sa ai lag.

| rares123321 explică (pentru ThatOneGuy):

Cam ce jocuri nu poate rula?

| ThatOneGuy a răspuns (pentru rares123321):

Paaaai,poate rula foarte foarte mult jocuri, cam aproape pe toate, la grafici decente. Daca nu ma insel pentru GTA V pe PC iti trebuie o placa video de 1.5 gb, iar tu o ai de 2 gb, deci si GTA V il poate rula fara probleme.Sincer sa fiu, eu nu stiu nici un joc care sa iti ceara o placa video mai mare de 2gb.