| mrscry1 a întrebat:

Ce parere aveti de pokerul online... sint smecherii facute sau nu?

Răspuns Câştigător
| mrscry1 explică:

Te pot ajuta acele programe dar crede-ma ca putini sunt cei ce incearca sa faca asa ceva de frica amenzilor uriase! Nu sfatuiesc pe nimeni sa incerce deoarece in cativa ani nu castigi cat poti sa pierzi in cateva secundesad Asa ca merita sa joci daca te ai normal...BFT

2 răspunsuri:
| Edynhooo a răspuns:

Sincer am jucat cam 2 ani poker si am castigat in jur de 100 euro...e putin dar e ceva si pot sa te asigur ca nu e fake! Nu are ce sa se intample, cel mult daca se intampla ceva poti sa ii dai in judecata!

| mrscry1 explică (pentru Edynhooo):

Pe o parte ai dreptate dar eu am gasit niste programe interzise care te ajuta foarte mult. daca stii strategia poti cistiga foarte repede. ce zici de aceste programe?