| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre consola Xbox One S 1 TB cu FIFA 20?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu imi place FIFA dar consola e decenta. Cu un abonament la Xbox Gamepass poti juca o gramada de titluri.

| Alexuţ02 a răspuns:

Pretul se apropie de pretul unui Xbox One X, daca ai TV 4k mai pune 300-400 lei maxim si ia-ti Xbox One X nou, FIFA 20 gasesti pe olx la 100-150 lei maxim, deja au trecut luni de la lansare iar lumea s-a plictisit de el.

Daca nu ai TV 4k, ia-ti Xbox One S dar ia-ti versiunea 500GB pentru ca nu ai ce face cu 1TB, iar jocuri gasesti dupa cum am spus mai sus, pe olx.