| danielcristi98 a întrebat:

Ce părere aveți despre cumpărarea unui pc gaming second hand?

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu iti recomand

| AlexDFY a răspuns:

Cumperi ceva second hand doar atungi cand bugetul nu iti permite sa cumperi ceva nou, si sa cumperi la mana a doua e singura solutie ramasa, dar nu iti recomand sa cumperi la mana a doua, decat daca cumperi de la un prieten, care se pricepe la pc uri si a stiut cum sa l intretina, daca cumperi de pe olx sau de la alti necunoscuti, nu merita.

| Noone09 a răspuns:

Depinde ce pc vrei sa cumperi daca vrei sa cumperi un pc cu i7 6700hq gtx 950m sau cu confg. mai mari merita ca dif de pret e 1000 1500 eu cred ca acede procesoare placi video sunt destul de performante cat sa faca fata la jocuri inca vreo 3, 4 ani