| Patrii98 a întrebat:

Ce parere aveti despre internetul de la rcs/rds?

Răspuns Câştigător
| plic123123 a răspuns:

Avantaje ai un ip dinamic, user si parola adica nu o sa iti fure nimeni netul fara voia ta
Dezavantaje : viteza limitata de download, adica nu o sa descarce cu mai mult de 5mb sau 10 mb depinde de abonament

-- in rest tu deicizi care te avantajeaza pe tine care iti convine

2 răspunsuri:
| Heng a răspuns:

Foarte bun, foarte ieftin.

Seara buna.

| Avenger69 a răspuns:

Este ieftin si destul de rapid.Mai ales cu o placa de retea pe PCI care, uneori imi scoate limita de 50mb/s si scot 123mb/s pe speedtest.net. happy
Este foarte bun si pentru jocuri online, dar numai pe fibra, nu pe wi-fi.Mai pica uneori, cam o data pe luna.Per total sunt multumit, nota 9/10.