| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul ''Detroit become human''?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Un joc bun, o poveste consistenta si-un gameplay relativ usor. As putea spune ca povestea este un pic cam scurta, dar daca ma gandesc la cate ore a durat numai ca oamenii sa compuna scenariul si sa-l si animeze, sa faca auditii pentru fiecare posibilitate de decizie, ii inteleg pe deplin, nici eu n-as avea intr-atata motivatie sa termin un proiect atat de amplu si complex.
Oamenii au facut o treaba buna si cu vizualul, ambientul si personajele, aici n-am ce comenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Kakarotto2016 a răspuns:

Este un joc extraordinar cu o grafica foarte buna si o poveste senzationala. Are peste 30 de sfarsituri. Pentru acest joc as putea sa descriu pentru fiecare caracter principal cate un cuvant.

Connor: Mission
Markus: Freedom
Kara: Survival