| whatisthis19 a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul Fortnite?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cancer, la fel ca toate jocurile populate de plozi, noobi si terminați pay2win.

| CopiluParizer a răspuns (pentru LPCTSTR):

*pay2win*
Fortnite e un thirď person shotter in care poti cumpara cu moneda lor ( vbucks) cosmetice si emote uri CARE NU ITI DAU AVANTAJ IN BATTLE ROYAL SAU SAVE THE WORLD

| LPCTSTR a răspuns (pentru CopiluParizer):

Wow draga, mersi ca mi-ai dat in caps ca altfel nu intelegeam limba romana...
Bun, ia mai citeste odata raspunsul meu: "Cancer, LA FEL CA TOATE JOCURILE populate de plozi, noobi si terminați pay2win."
Am facut cumva caz general si-am zis undeva ca "toate jocurile din aceeasi specie"?
Bine-ar fi s-o iei invers: 'este cancer, la fel jocurile pay2win, jocurile populate de noobi si jocurile populate de plozi', ca tu nu intelegi contextul este fix altawinking
Data viitoare mai citeste odata un raspuns inainte sa te faci de cacao... si cu caps rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Asta si ca ai dublat litera gresita, se scrie "shooter", cu placere. happywinkinghappy

| Anonima163333 a răspuns:

O parere proasta, scuze daca ii jignesc pe jucatorii de Fornite.

| xPeyser a răspuns:

Mi se pare un joc handicapat pe care, doar copii retardati l-ar juca. Dacă nu ai bani sa cumperi skin-uri sau ce se mai cumpara in joc, esti asa zis *sarantoc*.
Pay2win e regula la toți copii cu părinți bogați.
Nu-l recomand