| SpeedPrimer a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul Mortal kombat X? Merita sa dau 50 de euro pe el?

Răspuns Câştigător
| Nakori a răspuns:

Sincera sa fiu, eu as mai astepta pana se face o reducere. Este un joc fain, dar nu as da 50 de euro pe el. Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Daca esti un fan al seriei si iti plac jocurile cu fights, da merita.

| SpeedPrimer explică (pentru Daniellllll1):

Da sunt un fan, dar mi se pare totusi cam scup un pic...

| Daniellllll1 a răspuns (pentru SpeedPrimer):

Sincer eu pe banii aia mi-as lua alte jocuri. chiar daca deja le am in caz ca nu le ai :CS:GO, Gta V (am inteles ca a aprut pe pc luna asta), Fifa 15...
Pe banii aia iti recomand sa-ti iei Fifa 15, joci in retea cu altii etc.e mult mai fain decat Mortal Kombat daca iti place fotbal-ul