| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre jocurile facute de cei de la Rockstar Games?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

GTA e o serie super
Red Dead Redemption e o serie decentă
Jocul Bully sincer nu mi-a plăcut

Cam atât.
În principiu, au jocuri bune și astea sunt cele mai populare

| Doarunaltutilizator explică (pentru Gonrax):

Dar ce zici de seria Max Payne?

| Gonrax a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Am jucat doar Max Payne 2 când eram mai mic (e meme-ul ăla max payne the door is locked), și e tare și seria aia happy

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Au jocuri bune în general.

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

Se pricep chiar foarte bine sa faca jocuri am remarcat ca ei sunt destul de atenti cand vine vorba de anumite detalii.

| LTAA a răspuns:

Foarte bune, da sa ai si pe ce sa le joci

| nda a răspuns:

Nu stiu de ce, dar parca gta 4 si gta 5 nu ma atrag la fel de mult ca si vice city sau gta 3. gta san andreas a fost si cred ca va ramane cel mai frumos joc pe care l-am jucat. am jucat si max payne 2 dar nu mi-a placut. bully nici nu l-am terminat ca m-am plictisit repede. alte jocuri de la rockstar n-am jucat.

| Doarunaltutilizator explică (pentru nda):

Ai mare dreptate GTA San Andreas este chiar unul dintre cele mai tari jocuri facute vreodata.

| Aslam a răspuns:

Nu prea ma dau in vant dupa Rockstar Games. Singurele jocuri ce mi-au placut au fost :
GTA 4
Max Payne 1, 2, 3
Manhunt 1, 2
Bully.

| kingersome a răspuns:

Sunt șmechere doar că când îl întrebi pe cineva despre rockstar se gândește doar la GTA...trist!