| Bannabbu a întrebat:

Ce parere aveti despre Minecraft?

7 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Nici una, pe mine unu jocul nu ma atrage

| AgentTorque a răspuns:

M-am jucat in alpha si mi-a placut muuullttt
Dar e cam mort acm...ca faci aceeasi chestie(tai copaci, minezi, etc)

| DoarAlin a răspuns:

Cancer. La fel de cancer ca si fortnite.

| CORE55 a răspuns:

Un joc interesant, poti invata engleza foarte usor, insa, personal eu am jucat o data, sau de doua ori acest joc. Ti-l recomand, pe telefon este distractiv, insa pe PC e "foarte" distractiv.

| Fury12 a răspuns:

Este fain.Dar la un moment dat te plictisesti

| Agent0062 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, minecraft este un joc destul de distractiv, in care ai mai multe versiuni pe care poti alege oricare dintre ele. Pe calculator sau laptop este mult mai interesant, deoarece ai mai multe obiecte si este mult mai bine optimizat. In Minecraft te poti juca pe singur pe o mapa creata de tine, in care poti supravietui si prin mult efort poti infrange dragonul de la final sau sa devii un domini lumea din minrcraft prin modul creative, dar cel mai bine este sa te joci cu prietenii sau sa incerci servere cu playeri cu moduri interesante.

https://tlauncher.org/en/ acesta este un site de minecraft gratis cu toate versiunile

| Agent0062 a răspuns (pentru Agent0062):

Sau sa domini*