| Cristian226 a întrebat:

Ce părere aveți despre vlogeri și YouTuberi? Îi urmăriți? Pe mine personal nu ma atrage cu nimic sa ma uit la unul cum se joaca un joc 30 de minute sau cum se prostește Dorian Popa într-un magazin sau unde merge Adrian Pov sau cum conduce mașini Andy Popescu. Am încercat sa ma uit dar nu îmi place. Prietenii mei se uita și știu totul despre ei și sunt atrași dar nu înțeleg cum poți fi atras de asa ceva. Va rog fără răspunsuri ca sunt frustrat pe ei și invidios. As vrea răspunsuri de la persoanele trecute de 20 de ani. Eu prefer sa ma uit la un documentar despre animale de exemplu decât sa ma uit la asa ceva.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Simplu, oameni diferiti prefera tipuri diferite de continut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa ma uit la youtuberi care fac documentare, analizeaza stiri, evenimente globale