| laxnoua a întrebat:

Ce parere aveti e bun pentru gaming? http://www.mediagalaxy.ro/......-1gb-linux Astept pareri.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De trei ori NU. E praf si pulbere. Stabileste-ti un buget (daca vrei gaming, ar trebui macar un 2500 RON pentru unitate) si fa-ti frumos un sistem din componente care sa nu fie deja depasit total din momentul in care il cumperi.

| laxnoua explică (pentru GabiDumitrescu):

Imi poti da add la id-u asta de mess te rog? laxnouabv daca imi mai poti da niste sfaturi.Mersi.