| maradona10 a întrebat:

Ce parere aveti, va aparea GTA V si pe pc? se tot aude cum ca ar fi numai pentru ps3 si xbox sad

7 răspunsuri:
| Darks96 a răspuns:

Hmmm nu stiu dar va aparea macar GTA Online
https://www.youtube.com/watch?v=ymjt9xuN3JA, poate o sa apara si pe PC, numai te lua dupa zvonuri si ai rabdare;)

| FlashGun a răspuns:

O sa apara cu siguranta. Nici un GTA nu a fost lasat doar pentru PS si Xbox (in afara de GTA Liberty City Stories si Vice City Stories care au fost facute special pentru aceste platforme). Ei nu vor sa lanseze GTA V pentru PC de prima data ca sa nu fie piratat, dar il vor lansa prin 2014...

| Catalin_Pirvulescu_1997 a răspuns:

Clar o sa fie si pe pc, dar mai tarziu caci vor incasari cat mai mari din console.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost anuntat acum cateva zile de Nvidia ca va veni si pe PC!

| Anonim232323 a răspuns:

Sigur va veni! Pe ps3 l-au pus si pe xbox pentru ca au profit mai mqaare si pe pc sa nu fie piratat. Prin2 014 vom putea juca pe pc si noi!

| TorresAdriano73 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba frate nu te supara da Nvidia n-are nici-o treaba cu gta jocu este facut de Rockstar

| TorresAdriano73 a răspuns:

Pe 31 Martie este oficial uite linkul

http://bgr.com/2014/01/23/gta-v-pc-release-date/

scuze ca este in engleza