| Rush a întrebat:

Ce pareri aveti despre jocurile metin2 si world of warcraft?

Răspuns Câştigător
| Cosmin49 a răspuns:

Metin 2 e un joc de caca. Are o grafica din ani 90. Acest joc este mai mult de copii. Rar vezi oameni de treaba in acest joc. Despre WoW este un joc extraordinar de frumos, e in engleza este mult mai greu decat metin2 dar din pacate acest joc trebuie cumparat si la fiecare 2 luni parca trebuie sa platesti o suma de bani.
Eu zic sa nu te apuci de metin ci de wow o sa vezi si tu diferentele big grin. Funda?

3 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Mie mi se pare mult mai bun WoW decat metin2.
WoW are mai multe aventuri decat metin2winking.

| Rush explică:

Am zis ca vreau pareri, eram curios, ca de jucat le-am jucat pe ambele

| JustCooL a răspuns:

Sunt niste jocuri care iti mananca creierii.Ti-as recomanda sa nu le jociwinking