| AlexYo2000 a întrebat:

Ce pareri aveti despre Watch Dogs?

Răspuns Câştigător
| Dragonfall a răspuns:

Salut daca ai jucat vreodata vreun joc al seriei GTA jocul este destul de smiliar - ca gamplay jocul este destul de OK dar nu este nici pe departe la fel de bun - jocul se lauda cu abilitate a putea invada orice sistem de securitate electronic dar nu este atat de misto pe cat suna - apesi un buton si gata intrii pe telefonul oricarui persoane de pe strada. Portul pe PC este cam slab cere destul de mult ca resurse si sunt alte jocuri care arata mai bine ca el si ruleaza perfect. Cu toate acestea destul este misto si merita incercat doar ca vei ramane probabil putin dezamagit - jocul a fost creat de Ubisoft o companie cu un nume important in industrie ce si-a permis sa isi supramediatizeze jocul - cu alte cuvinte este overhyped pentru ce ofera.

5 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

E naspa jocul s-a facut atata valva despre lansarea lui si acuma oameni nici nul mai baga in seama ( jocul )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiunea e nasoala, ma asteptam sa fie ceva fantastic, dar e 80% ca si GTA 4. Grafica e buna, dar cand am vazut, doar 14 GB straight face, call of duty Ghosts are 28 si inca cum merge. Watch Dogs e probabil un fel de copie de pe Sleeping Dogs. Sleeping Dogs e un joc ca si Watch Dogs [cu mult mai smecher, aparut in 2012], dar Watch Dogs... Nasol.

| TechGuyTpu a răspuns:

Ai super tare pe ultra cu graficele din e3

| PreaTareღ a răspuns:

Lansarea lui a fost spectaculoasă dar nu cum mă asteptam.

Răspuns utilizator avertizat