| RAY a întrebat:

Ce posibilitati de a juca gta 5 online mai ieftine sunt?

Răspuns Câştigător
| hkkshddd a răspuns:

Daca ai un card de la orice banca, bagi bani in el (stiu ca nu e asa de ieftin dar daca strangi cate putin cate putin o sa strangi cat ai nevoie, sau dai bani pe un paysafecard) si dupa poti cumpara de pe steam cand este la reducere jocul. Mi-a zis un prieten din clasa ca daca implinesti 1 an de la crearea contului de steam o sa ai nu stiu ce reducere la diferite jocuri sau daca joci si faci insigne si level mare primesti reduceri la jocuri.

Sau folosesti cardul pe g2a ca e mult mai ieftin ca pe steam gta-ul sau pe alte site-uri de incredere. (uita-te la codrin bradea pe Youtube pe la ultimele video-uri fiindca in cateva dintre ele a facut prezentari ale site-urilor care ofera cd-key-uri steam la un pret mic)

Sau poti vinde iteme/obiecte pe piata steam. Intra in piata comunitatii steam si jos cauta jocurile pe care jucandu-le vei putea vinde obiectele obtinute jucandu-te acele jocuri gen dota 2 (recomand) sau warframe am vazut cateva iteme destul de scumpe etc. vezi tu acolo si jocurile astea mentionate de mine sunt gratis. Dar am impresia ca pentru a folosi piata si pentru a vinde obiectele obtinute sau cartonasele dobandite prin joaca va trebui sa ai cont premium steam. Iti faci contul premium cumparand ceva din magazin un joc ieftin. Si trebuie sa ai steam guard activat pe mobil sau pe tableta fiindca aplicatia merge si pe IOS.

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Fii activ aici, răspunde bine la întrebări, primești câte o monedă dacă îți e apreciat răspunsul și „cumperi" jocul din „Magazin Premii" big grin.

| RAY explică (pentru anamariarot):

Nu dau raspunsuri pentru monede, faza e ca eu il am jocul doar online nu il am