| denisTiky a întrebat:

Ce pot face daca mi-am luat ban permanent pe gta online?(cumparat pe steam)
Pot sa il sterg de tot din lista jocurilor mele de pe steam si sa il cumpar iar sau trebuie sa imi fac din nou un cont de steam si sa il cumpar de acolo? Ma intereseaza sa ma pot juca din nou gta online(nu storymode).

Funda!

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cont nou, daca e pe cont. "Permanent", dar vezi sa nu fie si pe ip/hw id.

| denisTiky explică (pentru CM7YRE):

Nu stiu cum e, eu am primit mail de la ei si mi-au spus ca e permanent, dar nu ca e pe ip, ca daca era asa insemna ca daca intram pe cont de pe alt ip mergea, deci practic nu aveam ban.

| AgentTorque a răspuns:

Cont nou rockstar si steam si jocul cumparat iar

Dar cum ai luat permanent? mod?

| denisTiky explică (pentru AgentTorque):

Money hack descoperit...a doua abatere

| denisTiky explică (pentru AgentTorque):

Pai eu cand mi-am luat jocul nu mi-am facut cont si pe rockstar..doar pe steam

| AgentTorque a răspuns (pentru denisTiky):

Ai facut si de rockstar..ca a dat autologin

| AgentTorque a răspuns (pentru denisTiky):

Asta e data viitoare fi legit