| Dabuleanu_Mihai_1998 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa instalez harry potter and prisoner of azkaban ca dau la setup si imi apare please inser disck 1 si nici nu ma lasa sa il instalez un prieten mi-a zis ca trebuie sa copiez in ea games dar nu imi apare si nu stiu cum sa il fac va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| AleGsZ a răspuns:

Iti trebuie crack-ul de la joc,inainte sa intri in setup,trebuie sa copiezi fisierele din crack in directorul jocului, iti va cere sa inlocuiesti fisierele, tu dai da.
Dupa copiere, daca intri in setup, nu o sa iti mai arate chestia cu "insert disk"

Alta metoda: Daemon Tools