| pascani98 a întrebat:

Ce procesoare dual core imi recomandati pentru jocuri?

3 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Iti zic eu unul mai bun decat dual core
Intel core i3, i5, i7 orice serie de 2328 e foarte buna la i3 ma refer ca i5 i7 orice serie deci poti cumpara cu incredere daca asta vrei bafta si da-mi funda ca te iau toti dracii

| Decebalul a răspuns:

Dual core nu e prea buna pentru jocri, parerea mea, cel mai bun model de procesor este IntelCore i7, dar eu am i5 si momenan imi merg toate jocurile fara probleme.

| SkizzoSkill2013 a răspuns:

Eu ti-asi recomanda dual core i3 thinking hmm acum vezi daca iti place mie mi-au intrat multe jocuri super! Bafta.