| Robert5678 a întrebat:

Ce puteti sa imi spuneti despre jocul Team Fortress 2?

NU vreau linkuri, vreau pareri personale.

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Iti trebuie steam ca sa-l joci pe net, ca daca joci pe single player, joci de unul singur si atat. Are grafica la fel cum o are jocul Half-Life 2, pentru ca practic face parte din Half_Life 2, dar il poti instala separat. E bun, dar cam cere resurse multe ca sa-l joci la capacitate maxima.

3 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Daca esti F2P si vrei sa devii PREMIUM in TF2, da-mi doar add la id de mess: stefan_crime1

| BadBoyRaider a răspuns:

Team Fortress 2 este un First-person shooter facut de Valve. Poti sa iti instalezi steam dupa team fortress 2.In el poti sa dai trade poti sa castigi tot felul de Iteme(exempllu:haturi si arme sau chei pentru crate-uri)poti sa adaugi prieteni(daca ai cont premium)

| NakaTaka a răspuns:

Este foarte foarte distractiv! Online si neonline.