| LaMbRiU21 a întrebat:

Ce sa aleg dintre FIFA 15 sau Assassin's Creed Unity, eu spun ca FIFA 15 acum pentru ca ai ce face in el si sunt mai pasionat de Fotbal! big grin Deci ce alegeti voi! Vreau sa stiu si motive/de ce ati alege! Multumesc

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

FIFA 15 - optimizat bun,interesant, iti vinzi contul cu bani buni daca ai jucatori buni
Unity - Porcarie, neoptimizat, frame drop, nimic interesant
Concluzie : FIFA 15.

| LaMbRiU21 explică (pentru VladyXR):

Am spus pentru PS4 la Unity. Si pe PS4 l-am jucat de vreo 5-6 la un prieten si nu am avut lag deloc.

| VladyXR a răspuns (pentru LaMbRiU21):

Unity lucreaza doar cu 30 FPS pe PS4, si ca tu nu observi lag-ul, asa e hz-ul, eu m-am referit la versiunea PC, care e proasta...

| LaMbRiU21 explică (pentru VladyXR):

Nu stiu! Poate Unity o sa mi-l iau, ca doar nu am nu stiu ce lag! Dar mersi de ajutor!