| xTheFrog a întrebat:

Ce sa aleg dintre pc sau ps4?
Eu pe viitor o sa vreau sa fac ytb si gaming.Fifa nu ma joc. As lua ps4 doar pentru ca este pretul mult mai mic ca la pc.L-as lua doar pentru fortnite. Dar as dori sa ma joc si alte jocuri cum ar fi : call of duty, battle field 5, fortnite, cs go etc

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Avand in vedere ce vrei sa faci si titlurile pe care le-ai mentionat, cred ca mai degraba te-ar avantaja un PC. Iti voi da un mesaj pe privat sa te ajut.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Un PC e mult mai ok. Ca sa faci stream ca lumea de pe un PS4 iti trebuie o placa de captura si un PC decent si iesi mult mai scump.