| SimoneGanu10 a întrebat:

Ce sa aleg dintre watch dogs 2 si mafia 3? Argumente. Le iau pentru ps4.

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Mafia 3 e un joc oribil, l-am jucat pe PC, in primele 10-15 ore o sa cuceresti doar teritorii, deci n-o sa fie poveste deloc. De asemenea orasul este extrem de gol, stai cat mai departe de Mafia 3. Il salveaza doar grafica, dar oricum, te sfatuiesc sa nu-l cumperi

Watch Dogs 2 il am si eu pe PS4, mi se pare un joc excelent din toate punctele de vedere. Gameplay bun, poveste bine scrisa, grafica buna, content mult, mai ales daca ai si Ps Plus ca sa te joci misiuni COOP. Personajele sunt foarte bine realizate, mai ales Wrench (tipu' cu masca), e amuzant, are personalitate.

Concluzie: Cumpara Watch Dogs 2 daca vrei un joc open world in care sa ai diferite activitati.

2 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Am jucat pe xbox one mafia 3, se vede si se misca oribil (scade sub 30, se simte, n-are freezuri, dar merge greoi) + ca e si scurt, poate pe ps4 o merge mai bine, dar nu prea cred ca e jocul de asa natura de-ti trebuie si pe pc componente high-end ca sa ai o experienta buna.

| alexboss2020 a răspuns:

Ia-ti watch dogs 2