| fNkk a întrebat:

Ce sa mancanc cand merg la sala?

Am auzit ca trebuie sa mananc alimente care contin Proteine.

Nu vreau sa apelez la proteine.(sa le cumpar din magazin)
big grin

4 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Ia-ti si tu un senvis.Nu trebuie neaparat sa mananci proteine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru BlackNinja):

Nu trebuie? Ba trebuie si e chiar de 5 ori mai importnat decat exercitiile. Proteinele sunt BAZA.

proteine = carne, peste, branza, oua, lactate

Fara astea tragi DEGEABA la sala, am vazut destui cu ani de antrenamente si cu rezultate MEDIOCRE de 2 bani.

Termina cu aberatiile si documenteaza-te inainte

| Teodor_Scinte_1998 a răspuns:

Fructe+legume=sanatos(putini bani){mai dificil}
proteine=nesanatos(mai muti bani){mai usor dar daca ai inceput nu trebuie sa te lasi}

| Cosmin86 a răspuns (pentru Teodor_Scinte_1998):

De cand sunt proteinele nesanatoase?
cu fructe si legume o sa ai rezultate de 2 bani.

Tu esti PARALEL cu nutritia, nu?