| ღβأβأ a întrebat:

Ce se intampla daca cumperi un joc pe tableta de pe magazin play? Trebuie sa scriu nr cardului de credit sau ce era acolo. happy Se poate sa tot extraga de acolo mai multi bani decat trebuie? Se poate sa fure cu codul pentru cardul de credit scris de mine?
Eu vreau sa cumpar jocul : DogWord 3D: My puppy.
Deci, întrebarea este: Ce se intampla daca cumpar un joc de pe magazin play?

Dau funda pentru cel mai rapid si mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| albul96 a răspuns:

Codul cardului nu poate fi furat atita timp cit ai un telefon original(nu China)
tranzactiile sunt protejate de Google Wallet

| ღβأβأ explică (pentru albul96):

Dar albbule, happy eu am o tableta eboda dual core.
Cum sta treaba?

| albul96 a răspuns (pentru ღβأβأ):

Scrie te rog de ce aplicatie ai nevoie, poate te ajut.
Poti avea probleme cu cardul la device-urile din china.