| Catalyn21 a întrebat:

Ce server privat de Metin2 imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Skay a răspuns:

Www.candylongju.net - server italian. Evolutii multe.
www.metin2guabina.com - server romanesc. multi playeri.
www.mt2adventure.com -server spaniol. Este destul de bun.
www.mijagi-mj4.net - server german. Multe iteme noi in itm shop( de sarbatori GM da MD gratis
Poti incerca oricare dintre aceste servere, sau poti incerca sa joci serverele pe care ti le-au recomandat ceilalti

| Life4Fun a răspuns:

Depinde ce fel de server preferi...eu joc cam asa:EarthMetin2, Metin2Fun,Metin2RoSpeed,Longju3,Mt2ExplossiveGaming si mai sunt multe...dar astea sunt dintre preferatele mele.

| UraganGeo77 a răspuns:

Hamerr mt2 ia saitul ca astial nu til dau!
http://www.hammerm2.com/

| florin1998 a răspuns:

Eu am jucat mt2 explossive ii destul de fain...sunt multe eventuri poti sa evoluezi aproape orice arma de exemplu din fms +9 care il cumperi de la magazin il poti evolua in topor... FUNDA?

| Storcl a răspuns:

Metin2 celestial world, e super cresti foarte repede, ai multi bani eu m-am apucat ieri si deja am lvl 78 funda?

| TheLeg3nd a răspuns:

Mt2 candy lonju, metin 2 new world.