| bebe_9004 a întrebat:

Ce servere de metin2 private noi mai stiti? as vrea sa incerc un server un nou server de metin2 privat...

6 răspunsuri:
| Confucius a răspuns:

Pai stiu eu un metin foarte tare www.extremt2.ro era foarte tare nu stiu daca poti sa-l faci sa mearga dar daca merge downloadarea are rate 2500xp, 2500yang, 2500drop.de la amazoane in 60 sec te faci 67.

| bebe_9004 explică:

Ma revenit! SERVER de METIN PvP. Insomniamt2, eeste on de pe data de 15/02/2011. Admini de treaba si un server de metin de pe care nu ai mai vrea sa pleci! Va urez Spor la crescut, la bani, la duele, la iteme, seturi, etc! Link De Donwload : -> http://www.megaupload.com/? d=AP69FU7V sunt 2 admini pe fiecare regat!

| jitsu a răspuns:

Incearca valmondial sau daca vr lv mah hammermt2

| pkangeldevil a răspuns:

Bebe is gm but

| Spiker_9104 a răspuns:

Buna am eu un server de metin2 dar este german dar sunt multi romani cresti destul de bine si iti arata si lv langa nume site este:http://www.dark-mt2.com/

| XD_Vasyy_1997 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=bJMaFAaUDjc Metin2 Agora Server Clasic PVP-PVM RATE 100% Rata dubla de yang 300%, Nu sunt modatii