| Anonimus905 a întrebat:

Ce servere private de metin2 stiti? Ceva cu rate 1000x sau 500x in care sa fie king, olimpica, arme legendare si alte iteme.Cu metal magic la shop, otel sau DGA la shop etc. Cel mai bun server primeste funda + vot.
P. S.: Sa fie in engleza sau romana.

Răspuns Câştigător
| SeBy_9318 a răspuns:

Pai tu cam vrei sa fie tot moca. Iti recomand hammermt2 e pentru voi astia care doriti tot moca nu vreti sa lucrati nimica... nu conteaza ce zic eu oricum, conteaza sa iti placa tie metinul deci bafta. Funda?

1 răspuns:
| SkateNinja3k a răspuns:

De cand caut si eu unu bun...toate-s prafcrying