| hydrax1 a întrebat:

Ce setare trebuie sa activez ca sa ma aud cand vorbesc la microfon in casti?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

La pc? La telefon nu poti.

| hydrax1 explică (pentru valentingb):

La pc logic...

| valentingb a răspuns (pentru hydrax1):

Da,logic.

| DeidaraXR1 a răspuns:

Nu stiu daca este o asemenea setare dar stiu un program care poate face asta si mai mult. E un voice changer pentru Skype care iti face vocea ca dupa heliu si are o optiune sa iti dea si tie vocea in casti cand vb.

http://clownfish-translator.com/

Aici ai site-ul. Dupa ce il instalezi sa nu uiti sa ii dai accept la Skype cum ca il lasi sa se conecteze la program etc. Sper ca te-am ajutat.