| suntperfect a întrebat:

Ce spuneti, placa asta video Asus gtx 280 2gb, suporta placa de basa asrock g31m-s? pentru ca vreau sa imi fac un peci cat de cat bun de gaming deoarece am un buget de vreo 500 ron si am hotarat sa cumpar placa asta, as mai cumpara si un procesor nou un Intel core 2quad q6600 2.4ghz tot in jur de vreo 500 ron, si am 4gb ram,asa sper sa imi fac un peci de gaming cat de cat, ce ziceti merita?
Monitorul meu este Samsung, sync master 943 sn, rezolutie maxima 1360x768! Cel mai bun raspuns primeste

2 răspunsuri:
| Georay a răspuns:

Cu 500 ron nu iti iei nici macar Athlon X2 laughing))))))

| suntperfect explică (pentru Georay):

Dar cat zici tu ma ca ar costa un cuad core q6600?