| raresstietotcevrei a întrebat:

Ce sunt redirectele si cum se tin(la cunter strike).Va rog dati-mi add la adresa de mess: andreicanr
sau scrieti acici

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Sunt servere virtuale pe care le vezi in Find Servers pe client. Poti tine multe redirecte; daca tii sa zicem 20 de redirecte(iti trebuie pc bun) tipii vor vedea adresa sv tau de mai multe ori, ceea ce inseamna ca ai mai multe sanse sa aduci playeri in joc. Ele practic te redirectioneaza la serverul tau. Sunt redirecte facute speciale facute pentru anumite servere sau un site care iti da in un client de redirecte si poti monitoriza persoanele care le tin.

| raresstietotcevrei explică (pentru DeidaraXR1):

Te rog adauga pe mess: andreicanr
Am nevoie de putin ajutor

2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Prin redirecte, poti sa redirectezi alti jucatori de pe alte servere pe serverul tau, insa pentru a redirectiona un jucator ai nevoie sa tii cat mai multe redirecte si cat mai mult timp pornite!