| seby10 a întrebat:

Ce televizor imi trebuie pentru playstation3 ( cu ce diagonala)?

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Depinde.Play Station 3 nu este decat o consola.TV-ul te ajuta doar prin faptul ca conectezi consola la el si poti sa te joci, etc.
Cu alte cuvinte trebuie doar ca tv-ul sa aiba intrari (am uitat cum le spune) pentru a putea conecta PS3-ul la el. Diagonala poate fi oricare (cu cat e mai mare cu atat se va vedea mai bine in sensul ca daca ai diagonala de 75 cm spre exemplu vei avea parte de o iumagine marita si un pic mai buna claritate dar calitatea nu se schimba!

Bafta!