| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de videoclipuri imi recomandati sa fac pe Youtube daca nu vreau sa imi folosesc vocea sau sa ma filmez?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te ia dracu cu reclama ta ti-am dat report!

| Cliar a răspuns:

Benchmark-uri, AMV, Gameplay Walkthrough No Commentary, Compilatii etc.; Sau poti pur si simplu sa faci gameplay-uri fara sa iti inregistrezi vocea si fara facecam, pur si simplu te joci si aia e. Oricum daca nu ai in plan sa fi "public" nu conteaza daca ai succes sau nu, conteaza sa fi tu multumit cu ceea ce faci, deci parerea mea ca e bine sa alegi ceva ce-ti place happy

| anapatrascu a răspuns:

Nu stiu... poti face videoclipuri cu titlul:,, top 10 cele mai frumoase imagini din țară" si sa arati doar imagini.