| GigiStrutu a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa imi porneasca instalarea windows-ului?
Vreau sa imi reformatez calculatorul.Cand il deschid imi apare sa apas tasta "DEL"(delete) ca sa intru in setup. Apas DEL si nu ma duce in bios,ci pe o pagina cu titlul "Windows boot setup".
Daca apas acolo(pe una dintre obtiuni) mi se deschide windowsul vechi, iar daca apas pe alta optiune intru la mama in prasnic.
Daca e cineva binevoitor sa imi raspunda, sa imi lase un raspuns.

1 răspuns:
| Cristi594 a răspuns:

Sall... daca nu iti pleaca automat chestia aia cu press key pe a pleca instalu apasa F12 si dai boot cd si mai departe cred ca sti...
sau daca nu da-mi mesaj privat