| kissme_2978 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa imi mearga need for speed most wanted. Imi apare: Please insert the cd-rom, select ok and restart the aplication.

Răspuns Câştigător
| EverthingIsPermited a răspuns:

Dai copy(copiere )la crack si dupa aia te duci in (C:/Program Files/EA Games/Need for Speed Most Wanted ) folderul unde ai instalat nfs most wanted si dai paste(lipire).
fundita?

6 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Baga crack-ul

| cosmin_7842 a răspuns:

Copiaza crak-ul si va merge

| Alexeee a răspuns:

Sal. daca iti apare asa atunci iti trebuie o Imagine Virtuala care doar programul Daemont tools il poate face, dupa cel descarci apare in bara de start si dai click dreapta pe el si dai,, scriere imagine,, si cauti fisierul jocului si dai open, si gata apare jocul sal instalezi, bafta

| Alexandrubarbarul a răspuns:

Uite aici crack-ul http://www.mediafire.com/file/ay2cwvsvss6b1rx/speed.exe
Ca sa il pui urmeaza pasi :
1.Descarcal
2.Du-te in folderul Download
3.Cauta fisierul Speed.exe
4.Dai clic dreapta pe el si dai copy
5.Du-te in folderul unde ai instalat jocul
6.Dai clic dreapta si dai paste
7.Bafta la joc
Sper ca ti-am fost deajutor!

| kissme_2978 explică:

Unde sa il pun dupa ce l-am copiat?

| Criss_Cristi_1992 a răspuns (pentru kissme_2978):

Sall.crak-ul il copiezi si ii dai paste in C/program files/ea games/nfs most wanted